PhDr. Irena Šípalová, MBA

Působí jako lektorka, mentorka a byznys konzultantka. Původním povoláním je profesionální překladatelka a tlumočnice, která řízením osudu strávila více než 20 let v oblasti automotive, technického vývoje a IT. Své mnohaleté zkušenosti z nejrůznějších pozic managementu a projektového řízení předává dál na workshopech, seminářích a kurzech, které staví na míru dle potřeb jednotlivých účastníků či zadání klienta. Specializuje se na témata komunikace, prezentací a vyjednávání v mezinárodním prostředí, a to jak v českém, tak anglickém jazyce. Její hlavní doménou je trénink business English, neboli obchodní angličtina v reálných firemních byznys situacích.

Díky rozsáhlému vzdělání, zkušenosti s vybudováním a dlouholetým řízením úspěšné IT společnosti na zelené louce a mnohaleté praxi v oblasti HR, controllingu, financí a práva lektoruje též témata strategického plánování a řízení společností, komplexního myšlení či vedení a motivování zaměstnanců.

Sama se považuje za multikulturního člověka se srdcem v české kotlině. Pomáhá jednotlivcům i společnostem růst tam, kde je to naplňuje radostí a pocitem uspokojení.